Who married Marta Gajko?

Marcin Gajko married Marta Gajko .

Marta Gajko

Description to be added soon.
 
 
Wedding Rings

Marcin Gajko

Description in English not found. We only have a description in Polish:

Marcin Gajko (ur. 17 lutego 1975 w Olsztynie) – polski realizator dźwięku, producent muzyczny i gitarzysta. Mąż Marty Król. W 1994 ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie w klasie gitary klasycznej Krzysztofa Jaworskiego. Jako gitarzysta grał z zespołami Dirty Pictures, Sway, Bardzo Fajni Chłopcy, Harlem i Mucha. W 2000 ukończył studia na Wydziale Reżyserii Dźwięku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczeń oraz asystent realizatora i producenta muzycznego Leszka Kamińskiego. Specjalizuje się w kreatywnych zgraniach dźwięku. Jest odpowiedzialny za brzmienie projektu promocji polskiej młodej sceny muzycznej otwARTa scena.

4-krotnie nominowany do Fryderyka. W 2011 otrzymał tę nagrodę za współprodukcję albumu Moniki Brodki – Granda. Jego realizacje oraz produkcje były nominowane 18 razy i otrzymały 5 Fryderyków[potrzebny przypis].

Od 2007 roku współpracuje z SDI Media Group. Zmiksował dubbing lokalnych wersji językowych do ok. 14 tysięcy odcinków seriali, filmów oraz trailerów kinowych m.in. dla Disneya, Hasbro, Nickelodeon Polska, Warner Bros. czy Turner[potrzebny przypis].